Тренировки

ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
18:30 - 19:00
18:30
19:30
Зала 2
Момчета 10
Треньор - Диан Георгиев
18:30
19:30
Зала 2
Момчета 10
Треньор - Диан Георгиев
18:30
19:30
Зала 2
Момчета 10
Треньор - Диан Георгиев
19:00 - 19:30

Вторник

  • Момчета 10
    18:30 - 19:30

Сряда

  • Момчета 10
    18:30 - 19:30

Петък

  • Момчета 10
    18:30 - 19:30
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
18:30 - 19:00
18:30
19:30
Зала 2
Момичета-10
Треньор - Юлия Радева
18:30
19:30
Зала 2
Момичета-10
Треньор - Юлия Радева
18:30
19:30
Зала 2
Момичета-10
Треньор - Юлия Радева
19:00 - 19:30

Понеделник

  • Момичета-10
    18:30 - 19:30

Четвъртък

  • Момичета-10
    18:30 - 19:30

Петък

  • Момичета-10
    18:30 - 19:30
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
15:30 - 16:00
15:30
17:00
Зала 2
Момичета-12
Треньор - Димитър Петров
15:30
17:00
Зала 2
Момичета-12
Треньор - Димитър Петров
15:30
17:00
Зала 2
Момичета-12
Треньор - Димитър Петров
15:30
17:00
Зала 2
Момичета-12
Треньор - Димитър Петров
15:30
17:00
Зала 2
Момичета-12
Треньор - Димитър Петров
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00

Понеделник

  • Момичета-12
    15:30 - 17:00

Вторник

  • Момичета-12
    15:30 - 17:00

Сряда

  • Момичета-12
    15:30 - 17:00

Четвъртък

  • Момичета-12
    15:30 - 17:00

Петък

  • Момичета-12
    15:30 - 17:00
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
16:00 - 16:30
16:00
17:30
Зала 1
Момчета-12
Треньор - Диан Георгиев
16:00
17:30
Зала 1
Момчета-12
Треньор - Диан Георгиев
16:00
17:30
Зала 1
Момчета-12
Треньор - Диан Георгиев
16:00
17:30
Зала 1
Момчета-12
Треньор - Диан Георгиев
16:00
17:30
Зала 1
Момчета-12
Треньор - Диан Георгиев
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30

Понеделник

  • Момчета-12
    16:00 - 17:30

Вторник

  • Момчета-12
    16:00 - 17:30

Сряда

  • Момчета-12
    16:00 - 17:30

Четвъртък

  • Момчета-12
    16:00 - 17:30

Петък

  • Момчета-12
    16:00 - 17:30
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
14:30 - 15:00
14:30
16:00
Зала 1
Момчета-14
Треньор - Диан Георгиев
14:30
16:00
Зала 1
Момчета-14
Треньор - Диан Георгиев
14:30
16:00
Зала 1
Момчета-14
Треньор - Диан Георгиев
14:30
16:00
Зала 1
Момчета-14
Треньор - Диан Георгиев
14:30
16:00
Зала 1
Момчета-14
Треньор - Диан Георгиев
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00

Понеделник

  • Момчета-14
    14:30 - 16:00

Вторник

  • Момчета-14
    14:30 - 16:00

Сряда

  • Момчета-14
    14:30 - 16:00

Четвъртък

  • Момчета-14
    14:30 - 16:00

Петък

  • Момчета-14
    14:30 - 16:00
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
14:00 - 14:30
14:00
15:30
Зала 2
Момичета-14
Треньор - Руслан Русев
14:00
15:30
Зала 2
Момичета-14
Треньор - Руслан Русев
14:00
15:30
Зала 2
Момичета-14
Треньор - Руслан Русев
14:00
15:30
Зала 2
Момичета-14
Треньор - Руслан Русев
14:00
15:30
Зала 2
Момичета-14
Треньор - Руслан Русев
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30

Понеделник

  • Момичета-14
    14:00 - 15:30

Вторник

  • Момичета-14
    14:00 - 15:30

Сряда

  • Момичета-14
    14:00 - 15:30

Четвъртък

  • Момичета-14
    14:00 - 15:30

Петък

  • Момичета-14
    14:00 - 15:30
No events hours available!
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
19:30 - 20:00
19:30
21:00
Зала 2
Кадетки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Кадетки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Кадетки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала2
Кадетки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Кадетки
Треньор - Юлия Радева
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Понеделник

  • Кадетки
    19:30 - 21:00

Вторник

  • Кадетки
    19:30 - 21:00

Сряда

  • Кадетки
    19:30 - 21:00

Четвъртък

  • Кадетки
    19:30 - 21:00

Петък

  • Кадетки
    19:30 - 21:00
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
20:00 - 20:30
20:00
21:30
Зала 1
Юноши
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Юноши
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Юноши
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Юноши
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Юноши
Треньор - Руслан Русев
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Понеделник

  • Юноши
    20:00 - 21:30

Вторник

  • Юноши
    20:00 - 21:30

Сряда

  • Юноши
    20:00 - 21:30

Четвъртък

  • Юноши
    20:00 - 21:30

Петък

  • Юноши
    20:00 - 21:30
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
19:30 - 20:00
19:30
21:00
Зала 2
Девойки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Девойки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Девойки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Девойки
Треньор - Юлия Радева
19:30
21:00
Зала 2
Девойки
Треньор - Юлия Радева
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Понеделник

  • Девойки
    19:30 - 21:00

Вторник

  • Девойки
    19:30 - 21:00

Сряда

  • Девойки
    19:30 - 21:00

Четвъртък

  • Девойки
    19:30 - 21:00

Петък

  • Девойки
    19:30 - 21:00
ПонеделникВторникСрядаЧетвъртъкПетъкСъбота
20:00 - 20:30
20:00
21:30
Зала 1
Мъже
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Мъже
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Мъже
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Мъже
Треньор - Руслан Русев
20:00
21:30
Зала 1
Мъже
Треньор - Руслан Русев
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Понеделник

  • Мъже
    20:00 - 21:30

Вторник

  • Мъже
    20:00 - 21:30

Сряда

  • Мъже
    20:00 - 21:30

Четвъртък

  • Мъже
    20:00 - 21:30

Петък

  • Мъже
    20:00 - 21:30
No events available!